Aktualnie brak nowych produktów

Lista produktów producenta: Bayer


Sortowanie:
  • Aspirin c  10 tabl musujących
    Aspirin c 10 tabl musujących

    Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni Gorączka Dolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu.

    • 1/5
    Dostępny
    cena:14,87 zł
  • Aspirin c  20 tabl musujących
    Aspirin c 20 tabl musujących

    Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo oraz witaminę C, której dodatek jest korzystny w przebiegu chorób przeziębieniowych,...

    • 1/5
    Dostępny
    cena:23,17 zł
  • Aspirin effect  0,5g 10 sasz.
    Aspirin effect 0,5g 10 sasz.

    Aspirin Effect to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy w wygodnej postaci granulatu do stosowania bezpośrednio na język.

      Dostępny
      cena:14,50 zł
    • Aspirin Ultra Fast (ból migrenowy)  12 tabl mus
      Aspirin Ultra Fast (ból migrenowy) 12 tabl mus

      Bóle głowy różnego pochodzenia (np.: migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni Ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

        Dostępny
        cena:12,32 zł
      • Biovital pamięć płyn 650 ml
        Biovital pamięć płyn 650 ml

        Suplementacja codziennej diety w lecytynę oraz witaminę B6 i E. Preparat polecany dla osób dorosłych w stanach osłabienia pamięci, osłabionej zdolności koncentracji, zwiększonego wysiłku...

        • 2/5
        Dostępny
        cena:36,20 zł
      • Elevit pronatal 100 tabl.
        Elevit pronatal 100 tabl.

        Elevit PRONATAL to lek zawierający witaminy i związki mineralne, przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Stosuje się go, aby zapobiegać wystąpieniu lub leczyć następstwa...

          Dostępny
          cena:131,58 zł
        • Rennie antacidum 48 tabl.
          Rennie antacidum 48 tabl.

          Przynosi uczucie ulgi już po 2 minutach. Dzięki kombinacji węglanu wapnia i węglanu magnezu, które neutralizują kwas żołądkowy, Rennie Antacidum szybko i efektywnie likwiduje zgagę i niestrawność.

            Dostępny
            cena:14,62 zł