Diohespan max 1000 mg  60 tabl

Diohespan max 1000 mg 60 tabl

Pozostałe produkty producenta: 
Aflofarm

Obniżka ceny!
36,25 zł brutto

46,25 zł brutto

Ocena produktu / dodaj ocenę: 
Ocena: 3.0/5

Skład
1 tabletka zawiera 1000 mg zmikronizowanej diosminy oraz substancje pomocnicze.

Wskazania i działanie

  • Lek posiadający działanie ochronne wobec naczyń żylnych, zmniejszający przepuszczalność naczyń. Wpływa na poprawę napięcia ich ścian, poprawiając powrót krwi z układu żylnego, zmniejsza nadciśnienie i zastój żylny w kończynach oraz działa przeciwzapalnie.
  • Diohespan maxmaksymalna dawka na zdrowe nogi.
  • Diohespan max to nowy standard w leczeniu żylaków nóg. diohespan max zawiera największą na rynku dawkę mikronizowanej diosminy dostępną bez recepty – 1000 mg.
  • Badania kliniczne potwierdziły, że 1000 mg diosminy zapewnia optymalny efekt terapeutyczny i co ważne, diohespan max wcale nie kosztuje więcej, niż inne produkty z mniejszymi dawkami.

 

Stosowanie
1 tabletka na dobę, podczas posiłku.
Zaostrzenie dolegliwości dotyczących żylaków odbytu - 3 tabletki na dobę przez 4 dni, następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni podczas posiłków.


Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.