Protefix krem mocujący z miętą 45 g

Protefix krem mocujący z miętą 45 g

9051703
Pozostałe produkty producenta: 
Queisser Pharma

14,13 zł brutto

Ocena produktu / dodaj ocenę: 
Ocena: 1.0/5

Skład:

Karboksymetyloceluloza sodu, karbomer, parafina, wazelina, dwutlenek krzemu, wosk biały, wyciąg z mięty pieprzowej, mleczan mentylu, olejki Peppermint i Spearmint,  azorubina, metylparaben.

Działanie:

Pewnie mocuje protezę i pozwala na spożywanie pokarmów, na jakie ma się ochotę. Uszczelnia protezę i zapobiega przedostawaniu się resztek jedzenia pod protezę, co zmniejsza ryzyko stanów zapalnych. Zapewnia świeży, miętowy oddech Można stosować dowolnie często, nawet po każdym posiłku.

Dawkowanie:

Krem mocujący nałożyć na oczyszczoną, wilgotną protezę. Nakładać małą ilość kremu (krótkimi odcinkami), w odstępach jak na rysunku. Potrzeba kilku prób, aby ustalić jaka ilość kremu jest konieczna, a jednocześnie nie wypływa spod protezy. Protezę założyć i przycisnąć, a następnie lekko przygryźć. Krem działa natychmiast po zastosowaniu. Po otwarciu tubki może pojawić się olej, który stanowi bazę kremu. Należy usunąć nadmiar oleju poprzez wyciśnięcie go z tubki; nie wpływa to na siłę mocującą kleju. Po użyciu należy starannie zamknąć tubę, uważając by nie dostała się do niej woda. Wilgoć po dostaniu się do tuby może spowodować stwardnienie kremu mocującego.

Działania niepożądane:

Niektóre osoby mogą być wrażliwe na pojedyncze składniki kremu. W przypadku zaistnienia podejrzenia alergii należy przerwać stosowanie kremu i skonsultować się z lekarzem stomatologiem.Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.