Protefix krem mocujacy z aloesem 40 ml

Protefix krem mocujacy z aloesem 40 ml

Pozostałe produkty producenta: 
Queisser Pharma

14,13 zł brutto

Ocena produktu / dodaj ocenę: 
Ocena: 1.0/5

Skład

100 g kremu zawiera mieszninę soli sodowych i wapniowych kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego, karboksymetylocelulozę, parafinę, wazelinę, wyciąg Aloe Vera Barbadensis, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubinę i metylparaben.

 

Działanie
  • Pewnie mocuje protezę i pozwala na spożywanie takich pokarmów, na jakie ma się ochotę.
  • Uniemożliwia przedostwawanie się resztek jedzenia pomiędzy protezę a szczękę, zapobiegając tym samym powstawaniu stanów zapalnych
  • Przyspiesza gojenie i działa ochronnie na błonę śluzową jamy ustnej
  • Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Dawkowanie

Protezę i jamę ustną oczyścić z resztek jedzenia. Krem mocujący nałozyć w odstępach na wilgotną protezę. W razie potrzeby krem można nałozyć na tylną część protezy szczęki. Przy nakładaniu kremu prosimy naciskać część tubu bliżej otworu dozującego. Dozowac oszczędnie, gdyż przy nadmiernej ilości kremu maleje skuteczność jego działania. Protezę należy założyć i przycisnąć na parę sekund. Przez 5 minut nie należy spożywać pokarmu.
Po uzyciu należy starannie zamknąć tubę, przy czym jej otwór  powinien pozostać czysty i suchy. Resztki kremu mocującego można łatwo usunąć za pomocą wacika zwilżonego olejem jadalnym.

Przeciwwskazania

Nadrważliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

 

Działania niepożądane

W pojedynczych przypadkach niewykluczone sa reakcje alergiczne śluzówki jamy ustnej lub całego organizmu.
 

Uwagi

Stosowanie kremu mocującego dozwolone jest tylko na  zdrową śluzówkę jamy ustnej. Pojawienie się oleju nie wpływa na siłę mocującą kleju. Należy wtedy usunąć nadmiar oleju poprzez wyciśnięcie go z tubki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze do 25oC.Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.